Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

 

Навчально-технічний центр

 

В Навчально-науковому інституті іноземної філології працює навчально-технічний центр, до складу якого входить фонолабораторія, фондами якої користуються викладачі і студенти; кабінет синхронного перекладу та звукозапису; шість спеціалізованих кабінетів, які обладнані сучасною відео- та аудіотехнікою та два комп’ютерних класи. Навчально-технічний центр було створено в 2010 році і з моменту його заснування очолює роботу центру завідувач навчальних лабораторій Гавриловський Сергій Олексійович.

Комп’ютерні класи обладнані сучасною комп'ютерною технікою, які під'єднані до мережі Internet. На кожному комп'ютері встановлено програмне забезпечення, а саме: Microsoft Windows, Microsoft Office, тестова програма MyTest, яка налічує близько 100 тестових завдань з практичних та теоретичних курсів.

Фонолабораторія забезпечує студентів та викладачів навчальними аудіо-, відеоматеріалами та аудіо-, відео- і мультимедійною технікою. Фонд фонолабораторії налічує приблизно 600 аудіокасет, 20 аудіодисків, 100 відеокасет та 30 відеодисків. 

Навчально-технічний центр має у наявності 3 ноутбуки, 2 мультимедійні проектори, комплект радіомікрофонів, 20 сучасних персональних комп'ютерів, 4 принтера, 2 сканера, 40 касетних аудіо-магнітофонів, 28 CD аудіо-магнітофонів, 2 кодоскопа, 4 відеодвійки, до яких входять відеомагнітофон, DVD програвач та телевізор.

За час роботи навчально-технічного центру було обладнано лекційні аудиторії мультимедійними проекторами та акустичними системами, що дало можливість підвищити рівень викладання лекційних курсів. 

Основною метою діяльності Навчально-технічного центру Навчально-наукового інституту іноземної філології є сприяння організації навчального процесу відповідно до чинного законодавства та його науково-методичного забезпечення в інституті, впровадження сучасних методик та інноваційних технологій у навчальний процес.

 

Основні завдання діяльності центру:

  • Узагальнення і аналіз стану використання новітніх технологій у навчальному процесі в інституті, розробка напрямів його вдосконалення з урахуванням сучасних позитивних освітніх тенденцій в Україні та у Європі.
  • Узагальнення об’єктивних і суб’єктивних складових мотивацій студентів до систематичної самостійної роботи у навчальних лабораторіях з метою підвищення її ефективності.
  • Координація роботи кафедр і навчальних лабораторій з метою сприяння оптимізації навчального процесу в інституті.
  • Організація контролю за самостійною роботою студентів в навчальних лабораторіях.
  • Контроль за використанням технічних засобів навчання.
  • Вивчення та аналіз потреб у технічних засобах навчання в інституті, їх стану, можливостях оновлення і поповнення.
  • Допомога кафедрам у підготовці навчальної документації.
  • Сприяння підвищенню кваліфікації викладачів і співробітників у сфері інформаційних та комп’ютерних технологій.
  • Технічне забезпечення навчального процесу в навчальних лабораторіях.

 

СКЛАД ЦЕНТРУ

 

 

Гавриловський Сергій Олексійович
завідувач навчальної лабораторії

 

Бобровик Тетяна Борисівна
старший лаборант

 

Голубович Сергій Васильович
старший лаборант

 

Лисицька Тетяна Пилипівна
старший лаборант

  Барало Людмила Володимирівна
лаборант
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.