Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

 

Навчально-технічний центр

 

В Навчально-науковому інституті іноземної філології працює навчально-технічний центр, до складу якого входить фонолабораторія, фондами якої користуються викладачі і студенти; кабінет синхронного перекладу та звукозапису; шість спеціалізованих кабінетів, які обладнані сучасною відео- та аудіотехнікою та два комп’ютерних класи. Навчально-технічний центр було створено в 2010 році і з моменту його заснування очолює роботу центру завідувач навчальних лабораторій Гавриловський Сергій Олексійович.

Комп’ютерні класи обладнані сучасною комп'ютерною технікою, які під'єднані до мережі Internet. На кожному комп'ютері встановлено програмне забезпечення, а саме: Microsoft Windows, Microsoft Office, тестова програма MyTest, яка налічує близько 100 тестових завдань з практичних та теоретичних курсів.

Фонолабораторія забезпечує студентів та викладачів навчальними аудіо-, відеоматеріалами та аудіо-, відео- і мультимедійною технікою. Фонд фонолабораторії налічує приблизно 600 аудіокасет, 20 аудіодисків, 100 відеокасет та 30 відеодисків. 

Навчально-технічний центр має у наявності 3 ноутбуки, 2 мультимедійні проектори, комплект радіомікрофонів, 20 сучасних персональних комп'ютерів, 4 принтера, 2 сканера, 40 касетних аудіо-магнітофонів, 28 CD аудіо-магнітофонів, 2 кодоскопа, 4 відеодвійки, до яких входять відеомагнітофон, DVD програвач та телевізор.

За час роботи навчально-технічного центру було обладнано лекційні аудиторії мультимедійними проекторами та акустичними системами, що дало можливість підвищити рівень викладання лекційних курсів. 

Основною метою діяльності Навчально-технічного центру Навчально-наукового інституту іноземної філології є сприяння організації навчального процесу відповідно до чинного законодавства та його науково-методичного забезпечення в інституті, впровадження сучасних методик та інноваційних технологій у навчальний процес.

 

Основні завдання діяльності центру:

  • Узагальнення і аналіз стану використання новітніх технологій у навчальному процесі в інституті, розробка напрямів його вдосконалення з урахуванням сучасних позитивних освітніх тенденцій в Україні та у Європі.
  • Узагальнення об’єктивних і суб’єктивних складових мотивацій студентів до систематичної самостійної роботи у навчальних лабораторіях з метою підвищення її ефективності.
  • Координація роботи кафедр і навчальних лабораторій з метою сприяння оптимізації навчального процесу в інституті.
  • Організація контролю за самостійною роботою студентів в навчальних лабораторіях.
  • Контроль за використанням технічних засобів навчання.
  • Вивчення та аналіз потреб у технічних засобах навчання в інституті, їх стану, можливостях оновлення і поповнення.
  • Допомога кафедрам у підготовці навчальної документації.
  • Сприяння підвищенню кваліфікації викладачів і співробітників у сфері інформаційних та комп’ютерних технологій.
  • Технічне забезпечення навчального процесу в навчальних лабораторіях.

 

СКЛАД ЦЕНТРУ

 

 

Гавриловський Сергій Олексійович
завідувач навчальної лабораторії

 

Бобровик Тетяна Борисівна
старший лаборант

 

Голубович Сергій Васильович
старший лаборант

 

Лисицька Тетяна Пилипівна
старший лаборант

  Барало Людмила Володимирівна
лаборант
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.