Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Прес-реліз

 У Навчально-науковому інституті іноземної філології
Житомирського державного університету імені Івана Франка
відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція
студентів та молодих науковців

 

24 лютого в Навчально-науковому інституті іноземної філології відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців із міжнародною участю ″Сучасні напрямки лінгвістичних досліджень міжкультурної комунікації та методики викладання іноземних мов″.

Учасників конференції привітали проректор із наукової роботи університету Наталія Сейко, директор Навчально-наукового інституту іноземної філології Ангеліна Сингаївська та голова студентського наукового товариства інституту Інна Петренчук.

На пленарному засіданні молоді наковці із Мінська, Хмельницька, Харкова, Чернівців і Житомира розповіли про англійські фразеологізми на позначення позитивних і негативних рис людини, стилістичні засоби реалізації очуднення у науково-фантастичних романах Дугласа Адамса, перші рецензії на переклад дитячої літератури українською мовою, антонімічну атракцію полісемантів (на матеріалі англійської юридичної термінології) та  функціонування лексеми ″тероризм″ у сучасному політичному англомовному дискурсі.

У ході конференції відбулася презентація програми академічних обмінів імені Фулбрайт в Україні. Її представили заступник директора, координатор програм обміну для молодих науковців і студентів Інна Бариш і стипендіатка програми академічних обмінів імені Фулбрайт 2011/2012 рр. Руфь Фішер-Сміт. За матеріалами конференції видано збірник наукових праць.