Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Міжнародна науково-практична конференція
«Перспективи раннього навчання іноземних мов в Україні та за кордоном» (15-16 листопада 2012 р.)
UKR | RUS

 

15-16 листопада кафедрою методики викладання іноземних мов та прикладної лінгвістики ННІ іноземної філології та кафедрою англійської мови з методиками викладання у дошкільній та початковій освіті ННІ педагогіки спільно з Британською Радою в Україні, Лабораторією методики навчання іноземних мов інституту педагогіки АПН України за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективи раннього навчання іноземних мов в Україні та за кордоном».

У конференції взяли учать близько 250 учасників з різних регіонів України та ELT-консультанти Британської Ради.

Зі вступним словом на пленарному засіданні виступив ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка, професор Петро Саух. З доповідями на пленарному засіданні виступили головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Оксана Коваленко «Виклики на шляху запровадження іноземної мови з першого класу», ELT-консультанти Tim Philips «The Continuing Professional Development Framework» та Eilidh Hamilton «Getting the right start – pre-service training for young learner teachers», завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Валерій Редько «Концепція підручників з іноземних мов для початкової школи», завідувач кафедри англійської мови з методиками викладання у дошкільній та початковій освіті Інна Самойлюкевич із доповіддю «Професійна підготовка вчителя іноземної мови початкової школи».

В рамках секційних засідань було проведено два майстер-класи ELT-консультантів Британської Ради - Tim Philips «Getting better: a guide for teachers» та Eilidh Hamilton «Listen and do… practical ideas for pre-alphabet activities with primary learners». В секційних засіданнях також взяли участь молоді науковці України.

Другий день конференції проходив у Житомирській гімназії № 3. Вчителі англійської мови продемонстрували уроки з англійської мови для 1-го класу за трьома національними підручниками – Алли Несвіт, Оксани Карп’юк, Лариси Калініної та Інни Самойлюкевич. Після обговорення уроків професор Лариса Калініна продемонструвала майстер-клас за авторським підручником.

Під час підведення підсумків конференції  учасники висловили побажання проведення таких форумів щорічно.

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.