Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Міжнародна науково-практична конференція
«Перспективи раннього навчання іноземних мов в Україні та за кордоном» (15-16 листопада 2012 р.)
UKR | RUS

 

15-16 листопада кафедрою методики викладання іноземних мов та прикладної лінгвістики ННІ іноземної філології та кафедрою англійської мови з методиками викладання у дошкільній та початковій освіті ННІ педагогіки спільно з Британською Радою в Україні, Лабораторією методики навчання іноземних мов інституту педагогіки АПН України за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективи раннього навчання іноземних мов в Україні та за кордоном».

У конференції взяли учать близько 250 учасників з різних регіонів України та ELT-консультанти Британської Ради.

Зі вступним словом на пленарному засіданні виступив ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка, професор Петро Саух. З доповідями на пленарному засіданні виступили головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Оксана Коваленко «Виклики на шляху запровадження іноземної мови з першого класу», ELT-консультанти Tim Philips «The Continuing Professional Development Framework» та Eilidh Hamilton «Getting the right start – pre-service training for young learner teachers», завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Валерій Редько «Концепція підручників з іноземних мов для початкової школи», завідувач кафедри англійської мови з методиками викладання у дошкільній та початковій освіті Інна Самойлюкевич із доповіддю «Професійна підготовка вчителя іноземної мови початкової школи».

В рамках секційних засідань було проведено два майстер-класи ELT-консультантів Британської Ради - Tim Philips «Getting better: a guide for teachers» та Eilidh Hamilton «Listen and do… practical ideas for pre-alphabet activities with primary learners». В секційних засіданнях також взяли участь молоді науковці України.

Другий день конференції проходив у Житомирській гімназії № 3. Вчителі англійської мови продемонстрували уроки з англійської мови для 1-го класу за трьома національними підручниками – Алли Несвіт, Оксани Карп’юк, Лариси Калініної та Інни Самойлюкевич. Після обговорення уроків професор Лариса Калініна продемонструвала майстер-клас за авторським підручником.

Під час підведення підсумків конференції  учасники висловили побажання проведення таких форумів щорічно.