Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Міжнародна науково-практична конференція
«Перспективи раннього навчання іноземних мов в Україні та за кордоном» (15-16 листопада 2012 р.)
UKR | RUS

 

15-16 листопада кафедрою методики викладання іноземних мов та прикладної лінгвістики ННІ іноземної філології та кафедрою англійської мови з методиками викладання у дошкільній та початковій освіті ННІ педагогіки спільно з Британською Радою в Україні, Лабораторією методики навчання іноземних мов інституту педагогіки АПН України за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективи раннього навчання іноземних мов в Україні та за кордоном».

У конференції взяли учать близько 250 учасників з різних регіонів України та ELT-консультанти Британської Ради.

Зі вступним словом на пленарному засіданні виступив ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка, професор Петро Саух. З доповідями на пленарному засіданні виступили головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Оксана Коваленко «Виклики на шляху запровадження іноземної мови з першого класу», ELT-консультанти Tim Philips «The Continuing Professional Development Framework» та Eilidh Hamilton «Getting the right start – pre-service training for young learner teachers», завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України Валерій Редько «Концепція підручників з іноземних мов для початкової школи», завідувач кафедри англійської мови з методиками викладання у дошкільній та початковій освіті Інна Самойлюкевич із доповіддю «Професійна підготовка вчителя іноземної мови початкової школи».

В рамках секційних засідань було проведено два майстер-класи ELT-консультантів Британської Ради - Tim Philips «Getting better: a guide for teachers» та Eilidh Hamilton «Listen and do… practical ideas for pre-alphabet activities with primary learners». В секційних засіданнях також взяли участь молоді науковці України.

Другий день конференції проходив у Житомирській гімназії № 3. Вчителі англійської мови продемонстрували уроки з англійської мови для 1-го класу за трьома національними підручниками – Алли Несвіт, Оксани Карп’юк, Лариси Калініної та Інни Самойлюкевич. Після обговорення уроків професор Лариса Калініна продемонструвала майстер-клас за авторським підручником.

Під час підведення підсумків конференції  учасники висловили побажання проведення таких форумів щорічно.

Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.