Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ"
ЖИТОМИРСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
м. Житомир, 10008, вул. В. Бердичівська, 40. Тел.: +380 412 37-28-01

 

Міжнародна наукова Інтернет-конференція
«Українська освіта в європейському інформаційному просторі»
12-17 березня 2012 р.

 

Секції конференції:

 

1._Сучасні аспекти середньої та вищої освіти в європейських країнах.

 

2._Вивчення європейського освітнього досвіду в Україні.

 

3._Проблеми та шляхи розвитку середньої та вищої освіти в Україні.

 

4._Вивчення іноземних мов в Україні у світлі сучасних європейських тенденцій.

 

Обговорити статті можна тут

 

 

Шановні учасники конференції, гості, колеги!

  

___Житомирський державний університет імені Івана Франка запрошує вас взяти участь у конференції «Українська освіта в європейському інформаційному просторі».

___Інтеграційні суспільно-політичні процеси, що бурхливо розвиваються в Європі в ХХІ столітті, інтенсифікують зміст і значення міжнаціонального діалогу в усіх сферах діяльності, підсилюють зацікавленість спеціалістів у різних сферах до зарубіжного досвіду. В галузі освіти також відчуваються потреби внесення змістових і структурних змін в освітню парадигму. Прагнення освітян України досягти високої ефективності навчального процесу та рівня забезпечуваних знань у середній і вищій школі призводить до ще більшого інтересу до особливостей організації освіти в країнах Європи з метою творчого вивчення й запозичення сучасних методів, тактик і стратегій, що використовуються європейськими колегами.

___Тому тема конференції – українська освіта в сучасному європейському інформаційному просторі – присвячена цим актуальним задачам. Конференція має на меті допомогти висвітлити рівень освіти в Україні порівняно з європейським і визначити корисні тенденції навчання молоді в Європі для їх творчого використання.

___Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися із матеріалами конференції та взяти участь у їх обговоренні. Звертаємо увагу на те, що ви можете взяти участь у роботі будь-якої секції. Сподіваємось на активну співпрацю під час роботи конференції.

 

З повагою, оргкомітет.
Дякуємо за співпрацю!

 

Організаційний комітет:

Співголови:

Сейко Наталія Андріївна – доктор педагогічних наук, доцент, проректор з наукової роботи Житомирського державного університету імені Івана Франка;

Сингаївська Ангеліна Володимирівна – кандидат філологічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка.

 

Заступники голови оргкомітету:

Кузнєцова Ірина Володимирівна – кандидат  філологічних наук, доцент, завідувач кафедри іноземних мов Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Житомирського державного університету імені Івана Франка;

Зимовець Олена Анатоліївна – викладач кафедри іноземних мов Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Житомирського державного університету імені Івана Франка.

 

Члени оргкомітету:

Жуковський Василь Миколайович – декан гуманітарного факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри лінгвістики Національного університету «Острозька академія»;

Лавриченко Наталія Миколаївна – перший заступник директора з наукової роботи Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор;

Папіжук Валентина Олександрівна – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри іноземних мов Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Житомирського державного університету імені Івана Франка;

Литньова Тамара Вікторівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Житомирського державного університету імені Івана Франка;

Гавриловський Сергій Олексійович – завідувач навчальних лабораторій Навчально-наукового інституту іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Продажа квартир на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже? Однокомнатная квартира на первом этаже. Полезные самоделки для дома. Самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Оформление покупки авто. Быстрое оформление договора купли продажи авто. Порядок оформления авто. Кредит на развитие бизнеса. Где взять кредит для бизнеса. Кредит на развитие малого бизнеса. Уроки создания сайта на joomla. Лучшие joomla уроки бесплатно. Joomla интернет магазин уроки.
Joomla seo плагины. Joomla seo оптимизация. Настройка seo joomla. Ремонт дома своими руками. Как начать строить дом своими руками. Строительство дома с нуля. Seo продвижение сайтов. Качественная seo оптимизация сайта. Seo оптимизация своими руками.